G r e e n   E y e

STUDIO

Dostęp do tej części strony wymaga zalogowania.

LOGO - jeszcze nie masz własnego?

Identyfikacja wizualna w obecnych czasach do podstawa. Jeśli tworzysz coś, sprzedajesz, czy po prostu chcesz przestać być nijaki, przeciętny, nierozpoznawalny - potrzebujesz swojej identyfikacji. Własne LOGO - od tego musisz zacząć.

Oryginalne / Estetyczne / Nowoczesne

O mnie

O mnie


Paulina Gottlieb

Żyjemy w czasach, kiedy życie toczy się szybko. Nie ma czasu na zastanawianie się, rozmyślanie, czytanie o nieistotnych sprawach. Znalazłeś się tu z konkretnego powodu, więc ja również będę konkretna.

Nazywam się Paulina Gottlieb i wykonam dla Ciebie piękną grafikę. Tworzę z pasji, z zamiłowania. Nie śpię, jeśli efekt mojej pracy mnie nie zadowala. Każdy projekt, który wykonuję, jest również moją wizytówką. Ma cieszyć oko, pobudzać wyobraźnię i poruszać serce. Te najtwardsze również.

Projekt, który ode mnie otrzymasz, będzie czysty, estetyczny, profesjonalny i taki, o jakim Twoja podświadomość już myśli. Będzie taki, jakiego wymagają współczesne czasy. Projekt, który wyniesie Twoją działalność na wyższy poziom.

czytaj dalej...

Nowoczesne

Moim głównym celem jest tworzenie projektów nowoczesnych, ładnych, estetycznych, zawierających w sobie jednocześnie prostotę, ale i mocny charakter.

Oryginalne

Do każdego wykonanego przeze projektu otrzymasz podpisane przeze mnie oświadczenie gwarantujące, że projekt jest w 100% oryginalny, unikalny i wykonany wyłącznie przeze mnie. Przekażę Ci również na piśmie wszystkie prawa autorskie.

Profesjonalne

Jesteś dla mnie ważny. Cenię sobie Twoją opinię. Nie spocznę, póki nie zobaczę uśmiechu na Twojej twarzy. Dlatego współpraca ze mną przez cały okres będzie przebiegała na profesjonalnym, kulturalnym, miłym i wysokim poziomie. Takim, do jakiego przywykłam. Takim, jaki lubię.

Konkurencyjnie

Znam realia naszego rynku i wiem, że najczęstszy powód braku odpowiedniej identyfikacji wizualnej i zaplecza graficznego to cena. Często nieadekwatna do Twoich potrzeb. Ja to zmienię! Sprawdź moje ceny. Zobacz, że to wcale nie musi tyle kosztować!

Oferta

Oferta


Moje usługi skierowane są do wszystkich - od osób prywatnych, po fundacje, organizacje czy firmy.

Projektuję niemal każdego rodzaju grafiki. Jeśli potrzebujesz czegoś, czego nie znalazłeś na tej stronie - odezwij się do mnie. Uwielbiam nowe wyzwania i chętnie podejmę się każdego zlecenia, które będzie związane z tworzeniem grafiki!


Social Media

Prowadzisz swój fanpage w portalach społecznościowych? Brakuje Ci czegoś, co przykuje uwagę wymagających czytelników? Chętnie zaprojektuję dla Ciebie grafikę, która przyciągnie uwagę użytkowników Facebooka lub innego portalu. Pomoże zareklamować Twoją firmę lub ofertę.

Logo

Absolutnie musisz mieć własne logo. Jeśli jeszcze go nie masz - zatrzymaj się w tym miejscu. Od tego zacznij. Spraw, aby inni zaczęli Cię rozpoznawać. Bądź widoczny!

Wizytówki

Nie zrobię dla Ciebie zwyczajnej wizytówki. Nie takiej, jaką mają wszyscy. Zaprojektuję dla Ciebie wizytówki, które wzmocnią Twój wizerunek. Od których trudniej będzie oderwać wzrok. Które trafią do najważniejszej przegródki portfela Twoich przyszłych klientów!

Ulotki

Zaprezentuj siebie i swoje usługi na jednej, małej przestrzeni. Wykorzystaj ulotki do promowania swojej oferty. Umiejętnie zaprojektowana ulotka skutecznie zwiększy efekt Twojej akcji promocyjnej i sprowadzi do Ciebie jeszcze więcej klientów.

Reklama

Nie ma lepszego rozwiązania do promowania wybranych produktów na swojej stronie internetowej niż rzucający się w oczy, idealnie dopasowany do strony baner reklamowy. Możesz zamówić u mnie grafikę, która będzie wykorzystana jako plakat, szyld lub baner związany z Twoją promocją.

Portfolio

Portfolio


Chcesz wiedzieć, jakie prace tworzę? Jaki mam gust? Czy spełnię Twoje oczekiwania? Obejrzyj moje portfolio!

Cennik

Cennik


Ekipa

Ekipa


Zgrany zespół to podstawa sukcesu. Tak jest i w naszym przypadku. Działając razem, sprostamy wszystkim wyzwaniom. Sprawdź nas!

Opinie

Opinie


Klienci

Klienci


To dla Was tworzę. Wasze zadowolenie mnie napędza. O Wasz cel walczę.

Poniżej znajdziesz wybranych klientów, którzy już mi zaufali i powierzyli swoją firmę. Dołącz do ich grona i pozwól mi stworzyć coś wartościowego również dla Ciebie!

Kontakt

Kontakt


Chciałbyś o coś zapytać? Rozwiać wątpliwości? Potrzebujesz pomocy i nie wiesz od czego zacząć? Napisz do mnie! Odpowiem na każde pytanie!

Green Eye Studio - Paulina Gottlieb
ul. Królowej Marysieńki 8a/6, 59-400 Jawor

NIP/VAT-UE: PL 6951418363

REGON: 383104748

603-313-402

kontakt@greeneyestudio.pl

Znajdziesz nas również na:

Używamy ciasteczek!

Jak większość stron WWW w internecie, my również korzystamy z tzw. "ciasteczek" (cookies). Są one wymagane do poprawnego działania naszej strony. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz na to zgody - wyłącz zapisywanie ciasteczek w swojej przeglądarce internetowej.

Akceptuję